Diskusní téma: SNAG

Datum: 04.01.2020

Vložil: Danielgab

Titulek: Test, lately a test

Hello. And Bye. versant.us

Datum: 17.05.2014

Vložil: Oldřich Šámal

Titulek: Jak naložit se zlobivci?

Po delší době, další otázku do pléna diskutujícího bych měl. Jak řešíte pozornost? Resp. nepozornost? Dřepy? Kolečka kolem plochy? "Šup do kouta"? Kolektivní vina?

Poměrně zajímavé jsou Snag FB stránky Nového Zélandu - zajímavý tip pro učitele, kouče - Co vy na to?

Some more tips for the coach......

5. You are the Coach! Make sure the team understands that they are there to learn a game and you're going to help them become better players. They MUST pay attention when you are demonstrating drills and limit the goofing off. A simple warning, then a lap around the field if they didn't respond to your warning, usually works. Sometimes “positive peer pressure” works. Say, “The next time I have to ask for your attention, the whole team will do a lap.”

6. The Three R's! Teach your players The Three R's. RESPECT the game (including coaches and officials); RESPECT their teammates; and RESPECT the opponent. Without an opponent you have no game. Share this with parents and expect the same from them. They need to remember they are an example for their children. Yelling negatively at the official, the other team or their child does not show RESPECT. As the coach you are more of an example than their parents on the field. YOU MUST TEACH THIS BY EXAMPLE!

Datum: 24.02.2014

Vložil: Oldřich Šámal

Titulek: Snag turnaje

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda již někde proběhl Snag turnaj, kterého se zúčastnilo více škol, resp. klubů z určitého regionu + jak bylo postaveno hřiště, zda k tomu existuje nějaká fotodokumentace event. video? Jaká byla propagace? Kolik bylo hráčů?, atd. atd...

Díky za info

SNAGu zdar!

:-) Olda Šámal

Datum: 01.03.2014

Vložil: Oldřich Šámal

Titulek: Re: Snag turnaje

Lehce jsem googlil a "překvapivě" na snagových www jsem našel manuál jedné akce. Kromě jiného (jak to pořádat - hudba, občerstvení, registrace...) je tam také podrobně vč. nákresu vysvětleno co se dělo, kolik bodů se rozdávalo, jak se hodnotilo.

Navíc charitativní akce to byla - tohle je další rozměr Snagu!

https://www.snaggolf.com/goopages/pages_downloadgallery/download.php?filename=14797.pdf&orig_name=i_got_snagged_4_jimmy_v_event_guide.pdf&cdpath=/resourcecenter/i_got_snagged_4_jimmy_v_event_guide.pdf

Není tedy třeba vymýšlet Ameriku, tohle je výborná inspirace.

Stále by mě ale zajímalo, zda se něco podobného již odehrálo v českých luzích a hájích. Máte někdo zkušenost viz. výše?

díky

Olda Šámal

Datum: 23.01.2014

Vložil: Tony Howarth

Titulek: SNAG Master Trainer

I am looking forward to meeting your coaches at the Training Days in March...Good luck with the project.

Tony

Datum: 23.01.2014

Vložil: Lenka Müllerová

Titulek: Zajímavé příspěvky

Těším se na zajímavá témata k debatě

<< 302 | 303 | 304 | 305 | 306

Přidat nový příspěvek